Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
2. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
3. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
4. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
5. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
6. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
7. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
8. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
9. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
10. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
11. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
12. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
13. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
14. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
15. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
16. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
17. Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray (CGJP010013)
PRICE: 18,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Baseus Golden Contactor Pro car charger USB-A + 2x USB-C 65W dark gray
Specification :
  • Brand: Baseus
  • Model: CCJDZ65-UC
  • Input current: DC 12-24V, 7.0A Max.
  • Material: Aluminum + ABS + PC
  • Weight: about 39g
  • Output current: 5V/3A, 9V/2A, 10V/2A, 12V/1.5A, 20W Max.
  • Total output: 25W + 20W + 20W (6W Max)
Highlights :
  • Fast charging up to 65W.
  • Full metal housing.
  • Built-in two USB Type-C ports to charge two devices at once.
  • Built-in LED to easily locate the charger at night.
  • Built-in protection against damage to the phone during charging.
  • Supports multiple fast charging standards.
Fast phone charging
The battery is charged to 50% in just 30 minutes!