Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
2. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
3. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
4. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
5. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
6. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
7. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
8. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
9. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
10. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
11. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
12. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
13. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
14. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
15. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
16. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
17. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
18. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
19. Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB 45W 6A car charger black (CCMLC20A-01)
PRICE: 14,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Baseus Magic Series Dual QC - Quick Charge 3.0 2x USB car charger:
  • Initial battery diagnosis - The gadget also displays the voltage supplied to it by the car battery . When starting the car, the value should be between 13.3V and 14.8V . When charging, the normal voltage is between 12V and 13.2V , but if it is lower than 12V , it is worth checking the condition of the battery.
Specification:
  • Brand: Baseus
  • Name: Magic Series PPS
  • Model: BS-C20A
  • Material: PC+ABS
  • Ports: 2x USB QC3.0
  • Voltage (input): DC 12V-24V
  • Voltage/current (output):
    • USB1: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A (max) (QC / SCP / FCP)
    • USB2: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A (max) (QC / SCP / FCP)
    • USB1 + USB2: 5V / 6A (max)