Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
2. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
3. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
4. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
5. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
6. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
7. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
8. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
9. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
10. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
11. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
12. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
13. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
14. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
15. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
16. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
17. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
18. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
19. Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01 car charger 45W USB-C PD / USB-A QC - black
PRICE: 14,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Baseus Magic Series PPS car charger with USB-C and USB-A ports with power up to 45W with fast charging protocols - black
Specification:
  • Brand: Baseus
  • Model: Baseus Magic Series PPS CCMLC20C-01
  • Input current: DC 12V-24V
  • Output current:
    • USB-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A
    • USB-A: 4.5V/5A, 5V/4.5A, 9V/3A, 12V/3A, 20V/2.25A
    • USB-C + USB-A: 5V / 5A (max)
  • Dimensions: 6.5 x 3 x 3 cm
  • Material: PC + ABS
  • Black colour
NOTE: The maximum power of 45W (20V / 2.25A) is only possible on a 24V electrical system!