BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
2. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
3. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
4. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
5. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
6. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
7. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
8. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
9. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
10. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
11. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
12. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
13. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
14. BRAUN Series 5 51-A1000S shaver
PRICE: 98,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 3 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Characteristics
    • Wet and dry operation: Yes
    • Trimmer: No
    • Waterproof: Yes
    • Shaving system: Foil shaver
    • Control Type: Buttons
    • Product color: Blue
    • Electronic switch: Yes
    • Number of tips/blades: 3
  • Power
    • Battery charging: Yes
    • Working time: 50 min
    • Supported battery type: Built-in
    • AC input voltage: 100 - 240 V
    • Fast charging: Yes
    • Battery type: Lithium-ion (Li-Ion)
    • Power source: Battery
    • Charging time: 1 hour
    • Fast charging time: 5 min
  • Weight and dimensions
    • Product width: 64 mm
    • Product height: 166 mm
    • Product weight: 275 g
    • Product depth: 51 mm
  • Packaging data
    • Packaging type: Box
    • Package depth: 62 mm
    • Package height: 241 mm
    • Package width: 103 mm