Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
2. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
3. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
4. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
5. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
6. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
7. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
8. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
9. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
10. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
11. Chieftec Compact IX-03B-85W Case (Mini ITX; Black)
PRICE: 93,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE 2 pcs
We'll ship this product in 3 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Number of 2.5" bays: 1
    • LEDs: Yes
    • Side window: No
    • Product color: Black
    • Number of 3.5" bays: 1
    • Built-in speakers: No
    • Number of internal 3.5" bays: 1
    • Supported motherboard type: Mini-ITX
  • Weight and dimensions
    • Product width: 63 mm
    • Product height: 197 mm
    • Material thickness: 0.6 mm
    • Product depth: 220 mm
  • Data carrier
    • Supported hard drive sizes
      • 2.5"
      • 3.5"
  • Power supply
    • Power supply: 85 W