Chieftec CT-01B-350GPB Mini Tower Computer Security & Mounts Black 350W
2. Chieftec CT-01B-350GPB Mini Tower Computer Security & Mounts Black 350W
3. Chieftec CT-01B-350GPB Mini Tower Computer Security & Mounts Black 350W
4. Chieftec CT-01B-350GPB Mini Tower Computer Security & Mounts Black 350W
PRICE: 96,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 8 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Product color: Silver
    • Supported motherboard type: ATX
    • Model: PC
    • Layout: Midi Tower
  • Weight and dimensions
    • Product depth: 540 mm
    • Product width: 205 mm
    • Product weight: 16 kg
    • Product height: 524 mm
  • Ports and interfaces
    • Audio input: Yes
    • Number of IEEE 1394/Firewire ports: 1
    • Audio output: Yes
    • Number of USB 2.0 ports: 2
  • Other functions
    • Additional fans: 1 x 120mm, 5 x 92mm
    • Power supply type: ATX 2.0
    • Internal drive bays: 6x 3.5"
    • External drive bays: 4x 5 1/4" 2x 3.5"
  • Logistics data
    • Harmonized System (HS) code: 84733080
  • Power supply
    • Power supply: 400 W