Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
2. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
3. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
4. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
5. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
6. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
7. Chieftec HO-11B-350GPB mATX case with power supply
PRICE: 133,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 8 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Product color: Black
    • Layout: Tower
    • Materials: SECC
    • Model: PC
    • Number of 5.25" bays: 2
    • Side window: No
    • Supported motherboard type: micro ATX
    • Number of expansion slots: 4
    • Number of 3.5" bays: 3
    • Maximum CPU cooler height: 14 cm
  • Weight and dimensions
    • Product depth: 368 mm
    • Product width: 173 mm
    • Product weight: 4.1 kg
    • Product height: 365 mm
    • Material thickness: 0.5 mm
  • Data carrier
    • Supported hard drive sizes
      • 3.5"
      • 2.5"
  • Ports and interfaces
    • Number of USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports: 2
    • Audio input: Yes
    • Number of USB 2.0 ports: 2
    • Audio output: Yes
  • Logistics data
    • Harmonized System (HS) code: 84733080
  • Cooling
    • Supported rear fan diameter: 80 mm
    • Maximum number of front fans: 1
    • Maximum number of rear fans: 1
    • Supported front fan diameter: 80 mm
  • Power supply
    • Power supply: 350 W