Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Computer Security & Mounts Black 350W
2. Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Computer Security & Mounts Black 350W
3. Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Computer Security & Mounts Black 350W
4. Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Computer Security & Mounts Black 350W
5. Chieftec HT-01B-350GPB Midi Tower Computer Security & Mounts Black 350W
PRICE: 98,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 8 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Number of 2.5" bays: 1
    • Side window: No
    • Materials: SECC
    • Number of 5.25" bays: 2
    • Product color: Black
    • Number of internal 3.5" bays: 2
    • Maximum CPU cooler height: 14 cm
    • Supported motherboard type: micro ATX
    • Layout: Midi Tower
    • Number of 3.5" bays: 3
    • Maximum length of graphics cards: 34 cm
    • Number of external 5.25" bays: 2
    • Model: PC
  • Weight and dimensions
    • Material thickness: 0.5 mm
    • Product depth: 408 mm
    • Product width: 180 mm
    • Product height: 352 mm
    • Product weight: 4.5 kg
  • Data carrier
    • Supported hard drive sizes
      • 2.5"
      • 3.5"
      • 5.25"
  • Ports and interfaces
    • Number of USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports: 2
    • Audio output: Yes
  • Logistics data
    • Harmonized System (HS) code: 84733080
  • Cooling
    • Supported rear fan diameter
      • 90 mm
      • 120 mm
      • 80 mm
  • Power supply
    • Power supply included: Yes
    • Power supply: 350 W