Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
2. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
3. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
4. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
5. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
6. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
7. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
8. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
9. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
10. Native Union FAST-PD67-BLK-INT Charger Black
PRICE: 61,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 4 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Product color: Black
    • Housing material: Metal, Polycarbonate (PC)
    • Gallium nitride (GaN) transistors: Yes
  • Power
    • Voltage: 100 - 240 V
    • Output current (5V): 3 A
    • Maximum power: 67 W
    • Output current (12V): 3 A
    • Output current (9V): 3 A
  • Weight and dimensions
    • Product width: 31 mm
    • Product height: 57 mm
    • Product weight: 115 g
    • Product depth: 53 mm
  • Efficiency
    • Charger Compatibility
      • Smartphone
      • Tablet
      • Laptop
    • Maximum USB power: 67W