Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
2. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
3. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
4. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
5. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
6. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
7. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
8. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
9. Noctua NF-A12X25 G2 LS-PWM computer cooling system Computer case Fan 12 cm Beige 1 pc.
PRICE: 59,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 8 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Design
    • Materials: Liquid Crystal Polymer (LCP)
    • Product color: Beige
    • Fan connector: 4-pin
  • Power
    • Power supply: 1.8 W
    • Maximum current: 0.15 A
    • Voltage: 12V
  • Weight and dimensions
    • Product width: 120 mm
    • Product height: 120 mm
    • Product depth: 25 mm