Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
2. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
3. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
4. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
5. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
6. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
7. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
8. Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
Noctua NF-A12X25R PWM Fan 12cm
PRICE: 49,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 8 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
  • Technical details
    • Warranty period: 6 years
  • Design
    • Product color
      • Beige
      • Brown
    • Number of fan blades: 9
    • Fan connector: 4-pin
    • Materials: Liquid Crystal Polymer (LCP)
    • Number of fans: 1 fan
  • Power
    • Maximum current: 0.14 A
    • Voltage: 12V
    • Power supply: 1.68 W
  • Weight and dimensions
    • Product height: 120 mm
    • Cable length: 0.2 m
    • Product depth: 25 mm
    • Product weight: 330 g
    • Product width: 120 mm