Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
2. Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
3. Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
4. Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
5. Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
6. Tech-Protect NC100W-GAN charger network GaN 3x USB-C PD 100W / USB-A QC 3.0 - black
PRICE: 31,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
NC100W-GAN is a fast charger with a power of 100W, which allows you to quickly charge most mobile devices such as smartphones, tablets, laptops. USB-C ports support the Power Delivery (PD) protocol, which allows you to intelligently adjust the charging power to the connected devices, providing optimal conditions for fast and safe charging.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Smart and fast charging
- Input voltage range: 100-240V~50/60Hz 2.0A Max
- USB-C1 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- USB-C2 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- USB-C3 output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A(100W Max)
- USB-A output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A (30W Max)