Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
2. Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
3. Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
4. Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
5. Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
6. Tech-Protect NC45W-GAN 2-PORT PD45W wall charger - black
PRICE: 17,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Tech-Protect NC45W-GAN is a compact and efficient 2-port charger that will meet the requirements of your mobile devices, enabling fast and safe charging in all conditions. Thanks to the use of modern GaN technology, it offers 45W of power, which allows for lightning-fast charging of not only smartphones, but also tablets or laptops. Its two ports - USB-C allow you to power two devices at the same time, ensuring stability and power safety.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Compatible with smartphones, tablets
- Made of durable materials
- Input voltage range: 100-240V~50/60Hz, 1.2A