Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
2. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
3. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
4. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
5. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
6. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
7. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
8. Tech-Protect NCM33W 2-port PD33W/QC3.0 wall charger - black
PRICE: 12,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
The Tech-Protect NCM33W network charger is a compact and efficient device that allows you to quickly and safely charge two devices at the same time. Equipped with two ports - USB-C with Power Delivery (PD) technology with a power of up to 33W and USB-A supporting Quick Charge 3.0 (QC3.0) with a power of up to 30W - allows you to simultaneously charge smartphones, tablets or other electronic devices with maximum efficiency.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Compatible with smartphones, tablets
- Made of durable materials
- Input voltage range: 100-240V 50/60Hz 0.8A
- Output voltage: USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A
- Output voltage: USB-A1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 20V/1.5A