PRICE: 29,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
The A22 allows you to charge devices in any configuration - simultaneously or completely separately.
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 25W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- MagSafe compatible
- USB-C input current: 9V/3A, 12V/2.25A
- Smartphone Output Power: 15W/10W/7.5W/5W
- Watch output power: 3W
- Earphone output power: 5W