PRICE: 29,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 35W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Material: ABS + PC + Aluminum
- USB-C input current: 9V/2A, 5V/2A
- Smartphone output power: 15W
- Watch output power: 5W
- Earphone output power: 5W