Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
2. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
3. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
4. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
5. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
6. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
7. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
8. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
9. Tech-Protect QI15W-A33 Inductive Charger with MagSafe and Stand with USB-A / USB-C Cable - Black
PRICE: 14,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
QI15W-A33 is an excellent choice for those who value speed, safety and convenience in charging.
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 20W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- MagSafe compatible
- Support for PD and QC protocols
- Matte finish
- Stand function
- Protection system ensuring safety against overheating and overvoltage
- Input current: 5V/2A, 9V/2A
- Output power: 15W/10W/7.5W/5W