Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
2. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
3. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
4. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
5. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
6. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
7. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
8. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
9. Tech-Protect QI15W-A38 MagSafe Wireless Charger - Black
PRICE: 17,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 20W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
100% Original
- Packed in original packaging
- MagSafe compatible
- Matte finish
- Possibility of charging in vertical and horizontal position
- Protection system ensuring safety against overheating and overvoltage
- USB-C input current: 9V/2A
- Smartphone output power: 15W
- Earphone output power: 5W