Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
2. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
3. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
4. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
5. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
6. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
7. Tech-Protect QI15W-A39 2in1 MagSafe Charging Station - Black
PRICE: 24,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
* To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of 30W (V*A) or more.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- MagSafe compatible
- USB-C input current: 5V/3A, 9V/2A
- Smartphone Output Power: 15W/10W/7.5W/5W
- Earphone output power: 3W