Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
2. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
3. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
4. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
5. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
6. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
7. Tech-Protect QI15W-A41 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
PRICE: 36,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
The Tech-Protect QI15W-A41 3in1 charger is a modern and functional solution that allows you to simultaneously charge your iPhone with MagSafe, AirPods and Apple Watch. Thanks to wireless technology with a power of up to 15W, the device provides fast and convenient charging, and the built-in LED lamp adds an elegant look and functionality, perfect for the office or bedroom.
** To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of at least 35W
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Aesthetic
- USB-C input current: 9V/3A, 12V/3A
- USB-A output current: 5V/2A
- Smartphone Output: 15W
- Watch Output: 2.5W
- Headphone Output: 3W