Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
2. Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
3. Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
4. Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
5. Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
6. Tech-Protect QI15W-A43 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
PRICE: 34,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE above 10 pcs
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Tech-Protect QI15W-A43 is an innovative docking station with MagSafe technology, which ensures convenient and stable charging of devices. Thanks to the built-in MagSafe holder, you can easily and safely attach your smartphone, ensuring an optimal position for charging. The station offers fast wireless charging with a power of 15W for phones, 5W for headphones and 3W for smartwatches, allowing you to charge all devices simultaneously. Additionally, it supports universal charging standards such as AFC, PD, QC2.0, QC3.0 and FCP, which guarantees full compatibility with the latest technologies.
** To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of at least 35W
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Aesthetic
- USB-C input current: 5V/3A, 9V/3A
- Smartphone Output: 15W
- Watch Output: 3W
- Headphone Output: 5W