Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
2. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
3. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
4. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
5. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
6. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
7. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
8. Tech-Protect QI15W-A45 3in1 Wireless Charger with MagSafe for Apple Devices - Black
PRICE: 38,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
** To use the inductive charger to its full potential, we recommend connecting it to a mains charger with an output power of at least 35W
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- Aesthetic
- Supports Wireless Quick Charging
- USB-C input current: 9V/3A, 12V/2.5A
- Smartphone Output: 15W
- Watch Output: 3W
- Headphone Output: 5W