Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
2. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
3. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
4. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
5. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
6. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
7. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
8. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
9. Tech-Protect QI15W-A46 3in1 Magnetic MagSafe Inductive Charger - Black
PRICE: 29,99
We'll ship this product in 2 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Tech-Protect QI15W-A46 – a modern, magnetic 3-in-1 wireless charger, created for users who value comfort and aesthetics. Thanks to support for MagSafe technology and the ability to charge three devices simultaneously, it is an ideal solution for the office, bedroom or living room. The charger supports fast charging with a power of up to 15W for smartphones, 2.5W for smartwatches and 3W for headphones, and compliance with PD and QC3.0 protocols ensures stable and efficient power supply for devices.
PRODUCT FEATURES:
- 100% Original
- Packed in original packaging
- PD/QC3.0 support
- Magsafe compatible
- USB-C input current: 9V/2A, 12V/1.5A
- Smartphone Output: 15W/10W/7.5W/5W
- Watch Output: 2.5W
- Headphone Output: 3W