Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
2. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
3. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
4. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
5. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
6. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
7. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
8. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
9. Women's Watch PAUL LORENS PL20004B-4D1 + BOX
PRICE: 32,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE 3 pcs
We'll ship this product in 3 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Product description:
  • Brand : PAUL LORENS
  • Symbol : PL20004B-4D1
  • Mechanism : Precise quartz with two hands: hour and minute / battery-powered
  • Dial: Analog
  • Case : Round, made of high-quality stainless steel
  • Glass : Mineral, scratch-resistant
  • Bracelet : Mesh / Stainless steel - adjustable
Dimensions in mm:
  • Case: 26 mm
  • Dial: 22 mm
  • Thickness: 7.5 mm
  • Bracelet width: 10 mm
  • Circumference: max 200 mm