Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
2. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
3. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
4. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
5. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
6. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
7. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
8. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
9. Women's Watch PAUL LORENS PL20007B-3D1 + BOX
PRICE: 39,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE 2 pcs
We'll ship this product in 3 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Product description:
  • Brand : PAUL LORENS
  • Symbol : PL20007B-3D1
  • Mechanism : Precise quartz with three hands: hour, minute and second / battery-powered
  • Dial: Analog with a brushed metal effect
  • Case : Round, made of high-quality stainless steel
  • Glass : Mineral, scratch-resistant
  • Bracelet : Stainless steel - adjustable
  • Backlight : None
Dimensions in mm:
  • Case: 34 mm
  • Dial: 29 mm
  • Thickness: 8.5 mm
  • Bracelet width: 16 mm
  • Circumference: max 200 mm