Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
2. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
3. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
4. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
5. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
6. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
7. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
8. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
9. Women's Watch PAUL LORENS PL20008B-8D1 + BOX
PRICE: 37,99
BUY NOW
IN A WAREHOUSE LAST ITEM!
We'll ship this product in 3 days.
Sign up and unlock up to 10% off!
JOYs
Paul Lorens PL20008B-8D1 Women's Watch + BOX
Product description:
  • Brand : PAUL LORENS
  • Code : PL20008B-8D1
Dimensions in mm:
  • Case: 28 mm
  • Dial: 23 mm
  • Thickness: 7 mm
  • Bracelet width: 14 mm
  • Circumference: max 200 mm